Sipariş Hattı
Whatsapp
  • H24 Prolong

Spor İçeceği Tozu 

-Karbonhidrat, sıvı ve elektrolitlerin hızlı bir şekilde yerine konmasını sağlamak amacıyla formüle edilmiş karbonhidrat ve elektrolit içeren içecek tozudur.

-270-330 m0smol/kg ozmolaliteye sahiptir ve 20,86mg elektrolit içerir.

-7g peynir altı suyu proteini içerir.

-Maltodekstrin formatında karbonhidrat içerir.

-Yüksek C ve B vitaminleri içerir.

-Limon aromalıdır, hafif ve hoş aromasıyla egzersiz sırasında rahatlıkla kullanılabilir.

-Yapay renklendirici, yapay aroma ve yapay tatlandırıcı içermez.

-Yasaklı madde testi yapılmıştır.*

-Bir kutu 15 porsiyon içermektedir.

-225 kcal'dir.**


900g


*Seriden alınan numune sporda kullanılması yasaklanan maddeler açısından analiz edilmiştir. Saptama sınırının üzerinde hiçbir madde bulunmamıştır. 

**Dört çorba kaşığı (60g) ürün 250 ml suyla karıştırın, sonra 250ml su daha ekleyerek 500ml’lik 1 porsiyon elde edin. Spor süresince saatte bir şişe (500 ml) için.

H24 Prolong

  • Ürün Kodu: #1435
  • Stok Durumu: 100

Benzer Ürünler

H24 Formül 1 Sport

H24 Formül 1 Sport

Aminoasit İçeren Spor Gıdası-İçeriğindeki süt proteinleri ile (kazein ve peynir altı suyu proteini) yoğun fiziksel aktivite dönemlerinde protein dengesini korum..

H24 Rebuild Strength

H24 Rebuild Strength

Proteince Zenginleştirilmiş Spor Gıdası-Anaerobik egzersiz sonrasında kullanım amaçlı proteince zenginleştirilmis spor gıdasıdır.-Demir kaynağıdır. (1 porsiyonu..

H24 Rebuild Endurance

H24 Rebuild Endurance

İzotonik Sporcu İçeceği Tozu-Sporcu beslenmesi uzmanları tarafından, aerobik egzersiz sonrasında karbonhidrat, sıvı ve elektrolitlerin hızlı bir şekilde yerine ..

CR7 Drive Spor İçeceği Tozu

CR7 Drive Spor İçeceği Tozu

Yapay tatlandırıcı içermez.Uzun süreli dayanıklılık ve performans için karbonhidrat ve elektrolit içerir.*Hafif bir açai aroması vardır.Yasaklı madde testi yapı..

Etiketler: Prolong, herbalife Prolong, h24, herbalife 24, sporcu, spor, sporcu içeceği tozu, protein, karbonhidrat H24 Prolong

Sponsorluklar