Sipariş Hattı
Whatsapp
  • Rebuild Strength

Proteince Zenginleştirilmiş Spor Gıdası

-Anaerobik egzersiz sonrasında kullanım amaçlı proteince zenginleştirilmis spor gıdasıdır.

-Demir kaynağıdır. (1 porsiyonu 6,3mg demir içerir.)

-Çikolatalı aromalıdır.

-Yapay renklendirici, yapay aroma ve yapay tatlandırıcı içermez.

-Yasaklı madde testi yapılmıştır.*

-Bir kutu 20 porsiyon içermektedir.

-190 kcal'dir.**


1000g


*Seriden alınan numune sporda kullanılması yasaklanan maddeler açısından analiz edilmiştir. Saptama sınırının üzerinde hiçbir madde bulunmamıştır. 

**Dört çorba kaşığı (50g) ürün 250 ml suyla karıştırıldığında. Anaerobik egzersiz sonrasındaki 30 dakika içerisinde tüketin.

Rebuild Strength

  • Ürün Kodu: #1437
  • Stok Durumu: 100

Benzer Ürünler

Formül 1 Sport

Formül 1 Sport

Aminoasit İçeren Spor Gıdası-İçeriğindeki süt proteinleri ile (kazein ve peynir altı suyu proteini) yoğun fiziksel aktivite dönemlerinde protein dengesini korum..

Prolong

Prolong

Spor İçeceği Tozu -Karbonhidrat, sıvı ve elektrolitlerin hızlı bir şekilde yerine konmasını sağlamak amacıyla formüle edilmiş karbonhidrat ve elektrolit iç..

Rebuild Endurance

Rebuild Endurance

İzotonik Sporcu İçeceği Tozu-Sporcu beslenmesi uzmanları tarafından, aerobik egzersiz sonrasında karbonhidrat, sıvı ve elektrolitlerin hızlı bir şekilde yerine ..

CR7 Drive

CR7 Drive

Yapay tatlandırıcı içermez.Uzun süreli dayanıklılık ve performans için karbonhidrat ve elektrolit içerir.*Hafif bir açai aroması vardır.Yasaklı madde testi yapı..

Etiketler: Rebuild Strength, herbalife Rebuild Strength, rebuild, strenght, herbalife, herbalifit, spor, sporcu, sporcu gıdası, gıda, protein

Sponsorluklar