Sipariş Hattı
Whatsapp
  • H24 Rebuild Endurance

İzotonik Sporcu İçeceği Tozu

-Sporcu beslenmesi uzmanları tarafından, aerobik egzersiz sonrasında karbonhidrat, sıvı ve elektrolitlerin hızlı bir şekilde yerine konmasını sağlamak amacıyla formüle edilmiş, karbonhidrat ve elektrolit içeren içecek tozudur.
-4 kaşık (50g) ürünün 500 ml su ile karıştırılmasıyla elde edilen izotonik spor içecegi, 270 - 330 mOsmol/kg ozmolaliteye sahiptir ve 7,8 mmol/L elektrolit içerir.
-Süt proteini konsantresi ve whey (peynir altı suyu) proteini izolatı sayesinde yüksek miktarda protein içerir.
-C, E, B1 ve B2 vitaminleri ile demir içerir.
-Her porsiyonda 36g özel olarak seçilmiş karbonhidrat ve 10g yüksek kaliteli süt proteini içerir.
-Vanilya aromalıdır.
-Yapay renklendirici, aroma veya tatlandırıcı içermez.
-Yasaklı madde testi yapılmıştır.*
-Bir kutu 20 porsiyon içermektedir.
-Porsiyon başına 188 kcal'dir.**


1000g


*Seriden alınan numune sporda kullanılması yasaklanan maddeler açısından analiz edilmiştir. Saptama sınırının üzerinde hiçbir madde bulunmamıştır. 

**4 çorba kaşığı (50g) ürünü 500 ml suya karıştırın, kuvvetlice çalkalayın. Aerobik egzersiz sonrasındaki 30 dakika içerisinde tüketin. 

H24 Rebuild Endurance

  • Ürün Kodu: #1436
  • Stok Durumu: 100

Benzer Ürünler

H24 Formül 1 Sport

H24 Formül 1 Sport

Aminoasit İçeren Spor Gıdası-İçeriğindeki süt proteinleri ile (kazein ve peynir altı suyu proteini) yoğun fiziksel aktivite dönemlerinde protein dengesini korum..

H24 Prolong

H24 Prolong

Spor İçeceği Tozu -Karbonhidrat, sıvı ve elektrolitlerin hızlı bir şekilde yerine konmasını sağlamak amacıyla formüle edilmiş karbonhidrat ve elektrolit iç..

H24 Rebuild Strength

H24 Rebuild Strength

Proteince Zenginleştirilmiş Spor Gıdası-Anaerobik egzersiz sonrasında kullanım amaçlı proteince zenginleştirilmis spor gıdasıdır.-Demir kaynağıdır. (1 porsiyonu..

CR7 Drive Spor İçeceği Tozu

CR7 Drive Spor İçeceği Tozu

Yapay tatlandırıcı içermez.Uzun süreli dayanıklılık ve performans için karbonhidrat ve elektrolit içerir.*Hafif bir açai aroması vardır.Yasaklı madde testi yapı..

Etiketler: Rebuild Endurance, H24 Rebuild Endurance

Sponsorluklar